O nas

Witamy w sklepie e-jarcar.com.pl

Jesteśmy firmą z 12 letnim doświadczeniem. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie nowe części samochodowe do większości znanych marek samochodów. Można u nas nabyć wysokiej jakości podzespoły znanych światowych producentów o jakości oryginału, oraz ich tańsze zamienniki, a wszystko to w najlepszych cenach w stosunku do jakości! Obecnie mamy w ofercie około 900 000 różnych części do samochodów z całego świata. 


Nasi sprzedawcy są specjalistami branży motoryzacyjnej z długoletnim stażem. W każdej chwili mogą Ci służyć pomocą w prawidłowym dobraniu części lub sprawdzą Twoje zamówienie, jeżeli zdecydujesz się je złożyć samodzielnie.
Nasze wieloletnie kontakty z dostawcami dla rynku motoryzacyjnego pozwoliły nam wypracować niezwykle korzystne warunki handlowe, którymi możemy podzielić się z Wami, oferując produkty najwyższej jakości w najbardziej konkurencyjnych cenach i największej dostępności.


Współpracujemy z dużą grupą dostawców, dzięki czemu możemy zagwarantować najbardziej wszechstronną ofertę na części samochodowe. Nie musimy ograniczac się tylko do własnych zasobów magazynowych, dzięki czemu możemy sprostać niemal każdemu zapotrzebowaniu.


Zapraszamy do współpracy!